BModesto | WIE WIJ ZIJN
17141
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17141,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

WIE WIJ ZIJN

Wij werken elke dag aan het waarborgen
van kwaliteit en vertrouwen

WIJ ZIJN BMODESTO

Als klant heb je behoefte aan een goed product voor een scherpe prijs en wil je samenwerken met partners die je vertrouwt. Bij BModesto werken we elke dag om dat vertrouwen te verdienen en te waarborgen. Hoe? Door te doen wat we beloven en te weten waar we het over het hebben. De meeste teamleden draaien al even mee in deze wereld. Ze hebben een berg aan ervaring. Contacten met klanten en leveranciers verlopen dan ook soepel. Hierdoor hebben we een groot internationaal netwerk opgebouwd dat nog altijd groeit. Daarom zijn we in staat de beste producten aan te bieden tegen de beste condities. ledere dag opnieuw.

Een korte geschiedenis: we hebben BModesto opgericht in 2014. Begonnen met een klein team op een klein kantoor. Inmiddels werken er ruim 80 professionals bij BModesto. We hebben een nieuw pand gebouwd dat van alle gemakken is voorzien. Begin 2019 hebben we er onze intrek genomen. Een plek die ons nog beter in staat stelt om onze hoogwaardige kwaliteit te waarborgen. Én een plek waar we met plezier werken.

HET TEAM

Roy van Voorst

Directie
r.vanvoorst@bmodesto.com

Michael Hendriks

Directie
m.hendriks@bmodesto.com

Lolita Kruiswegt

Manager Logistiek
l.kruiswegt@bmodesto.com

Nathascia Hendriks

Project Manager 
n.hendriks@bmodesto.com

Linda van Bruijnsvoort

Manager Regulatory Affairs
l.vanbruijnsvoort@bmodesto.com

Willemien van Rooijen

Manager Kwaliteit
w.vanrooijen@bmodesto.com

Dianne Hakbijl

Manager Finance
d.hakbijl@bmodesto.com

Kees van Daatselaar

Manager Apotheken
k.vandaatselaar@bmodesto.com

Soraya Kramer

Manager Ziekenhuizen
s.kramer@bmodesto.com

Hemmo Dankbaar

Manager Apotheken
h.dankbaar@bmodesto.com

Bart den Boer

Manager Ziekenhuizen
b.denboer@bmodesto.com

Marco Moehring

Commercial Director
m.moehring@bmmedical.com

Josta de Jong

Qualified Person / Responsible Person
j.dejong@bmodesto.com

Esther Kool

Office Manager/ HR Functionaris
e.kool@bmodesto.com

Nando van de Streek

Manager Purchase Department
n.vandestreek@bmodesto.com

Bas Hupkes

Manager Research & Development
b.hupkes@bmodesto.com

Vincent de Vries

Manager ICT
v.devries@bmodesto.com

CONTACTFORMULIER